Дизайн-аутсорсинг чи дизайнер у штат?

Леонід Павлюк Леонід Павлюк
Вересень, 2023
Дизайн-аутсорсинг чи дизайнер у штат?

Дизайн-аутсорсинг чи дизайнер у штат?

Коли мова йде про дизайн, багато компаній стикаються з питанням: варто залучати дизайнера у штат або краще скористатися послугами дизайн-аутсорсингу?

Обидва варіанти мають свої переваги та недоліки, і вибір залежить від конкретних потреб і можливостей вашої компанії.

Дизайн-аутсорсинг: економічний та зручний варіант

Однією з переваг дизайн-аутсорсингу є економічність. Утримання штатного дизайнера вимагає значних витрат, таких як зарплата, витрати на робоче місце, технічне обладнання, програмне забезпечення та інші витрати, пов'язані з утриманням працівника. За допомогою дизайн-аутсорсингу ви можете отримати якісні послуги дизайну, не залучаючи постійного співробітника, що дозволяє економити кошти.

Крім того, дизайн-аутсорсинг є зручним варіантом, оскільки ви можете замовити необхідні послуги дизайну за потребою. Вам не потрібно шукати та наймати штатного дизайнера або шукати фрілансерів для кожної конкретної задачі. Аутсорсингова компанія, така як "Задизайнено", надасть вам професійний дизайн-супровід, відповідно до ваших потреб та бюджету.

Дизайнер у штат: контроль та швидкий доступ

Однак, дизайнер у штаті також має свої переваги. Основною перевагою є контроль за процесом роботи та можливість безпосереднього спілкування з дизайнером. Утримуючи дизайнера у штаті, ви можете впливати на його роботу, надавати вказівки та коригувати дизайн за потребою. Це особливо важливо для компаній, які мають постійні потреби в дизайні та змінюють його на регулярній основі.

Крім того, маючи дизайнера у штаті, ви можете швидко отримати доступ до його послуг. Вам не потрібно чекати на відповідь або вирішення технічних питань, оскільки дизайнер завжди знаходиться в приміщенні компанії.

Висновок

Вибір між дизайн-аутсорсингом та дизайнером у штаті залежить від конкретних потреб вашої компанії та бюджету. Дизайн-аутсорсинг може бути економічно вигідним та зручним, особливо для компаній з невеликим бюджетом або змінними потребами в дизайні. З іншого боку, найманий дизайнер у штаті надає вам контроль та швидкий доступ до послуг дизайну.

У кінцевому підсумку, важливо пам'ятати, що якщо ви регулярно потребуєте послуги дизайну, варто розглянути можливість найняти дизайнера у штат. Однак, якщо ви потребуєте дизайнерські послуги лише періодично або для конкретних проектів, дизайн-аутсорсинг може бути оптимальним варіантом. Незалежно від вашого вибору, важливо співпрацювати з досвідченими та професійними дизайнерами, які зрозуміють ваші потреби та допоможуть вам досягти бажаних результатів.

Часті
запитання

Що таке активна задача?

Будь-яка задача, яка в процесі роботи. Задача активна до тих пір, доки не будуть внесені всі зміни і ми не отримаємо остаточного схвалення. Кількість активних задач залежить від обраного тарифного плану.

Скільки часу займає виконання задачі?

Все залежить від тарифного плану та складності поставленої задачі. В середньому на виконання однієї задачі потрібно від 1 до 3 робочих дні. Враховуй це при виборі тарифу.

Скільки правок я можу вносити?

Кількість правок необмежена, проте пам'ятай, залежно від тарифного плану, не можна поставити нову задачу до того часу, поки активна попередня.

Як зв'язатися зі своїм дизайнером напряму?

Немає необхідності зв'язуватися з дизайнерами напряму, для цього є персональний менеджер. Виключення - індивідуальні тарифи.

Кому належать авторські права на роботи?

Всі авторські права належать замовнику, проте ми залишаємо за собою право публікувати роботи.

Я не знаю який план обрати?

Без паніки, залиш заявку і ми допоможемо підібрати потрібний тарифний план, або ж підберемо індивідуальні умови.